נגריות מטבחים זהו תחום נפרד לגמרי מכל תחום נגרות אחר. בעולם בו הכל מגיע אינסטנט, מוכן וכמו של כולם, נגריות מטבחים הן קרן אור של ייחודיות, טבעיות ועבודה קשה. בקרוב במטבח בביתכם

נגריות מטבחים הן דבר נדיר בעולמנו – מקום בו עובדים ומכינים הכל מאפס, משקיעים בפרטים הקטנים, מתאימים את הדברים לצרכים של הלקוח בדיוק. נגריות מטבחים מתמחות בייצור מטבחים בהתאמה אישית, ועובדים בהן נגרים מנוסים ובעלי ידע רב בפונקציונאליות של מטבח ובצרכים של התנהלות משפחתית.

הבחירה בעבודות נגרות למטבח שנעשית בנגריה קטנה עומדת תמיד למול הרשתות הרבות המציעות מגוון עצום של עיצובים "בקלות". הבחירה בין השתיים צריכה להיות על סמך הרצון שלכם – האם אתם מעוניינים במקום קטן ואינטימי עם תחושה חמימה וביתית או ברשת מוכרת עם "רשת ביטחון" מאחוריה.

כך תיערכו לבחירה בין נגריות מטבחים

 • הכינו רשימה שמתארת את כל השימושים שהייתם רוצים שיהיו במטבח שלכם. התייעצו עם כל בני הבית, חשבו מה צריך להיות נוח לשימוש ונגיש ומה חייב להיות הרחק מהישג ידם של ילדים. ציינו לעצמכם אם יש מכשירים חשמל שאתם מתכננים להחליף ואם לא.
   
 • היזכרו במטבחים של חברים שאהבתם ובקשו את הפרטים של מי שייצר אותם. קחו בחשבון שכאשר מדובר בנגרות מטבחים זה לא תמיד ייצא בדיוק אותו דבר, אבל כאן יש לכם את הבחירה איך להתאים את זה לצרכים שלכם.
   
 • פנו לנגריות או לחברות המתעסקות בנגרות מטבחים. ממש כמו בעיצוב רהיטים, גם כאן הפונקציונאליות והעיצוב חשובים לא פחות זה מזה. לכן, בקשו הצעות מחיר והתייעצו עם המעצבים בבתי העסק השונים בנוגע לצרכים שלכם. בררו והתעקשו על שאלות קשות שאתם עלולים להיקלע אליהן במהלך התהליך ובררו מה הנהלים: כמה פעמים אפשר להחליף את העיצוב בתהליך, כמה זמן הוא ייקח, מה כולל תהליך התכנון, האם יש אחריות על המוצרים. אתם בהחלט מוזמנים לבקש פרטים של לקוחות קודמים.
   
 • פנו אל הלקוחות הקודמים ושאלו אותם האם הם היו מרוצים מהשירות: התעקשו דווקא על מה שהם היו פחות מרוצים ממנו ורשמו אותו לפניכם בשביל שתוכלו להיות עם האצבע על הדופק בנושא.
   
 • בחרו את העץ שהייתם רוצים שממנו יבנה המטבח שלכם: עץ האלון האמריקאי, לדוגמא, הוא עץ עמיד בעל צבע המשתלב נפלא עם מטבחים מודרניים. כיום נוהגים לבנות מטבחים מעץ סנדוויץ' ופחות מעץ מלא משום שהוא זה שייקר לכם את העלות משמעותית. בדרך כלל החלוקה היא שגוף המטבח נבנה מלוחות סנדוויץ' והדלתות מעץ מלא. בין החומרים תוכלו למצוא את הליבנה, בעל גוון לבן-צהוב ואת הגבון/אוקומה בגוון האדום.
   
 • תכננו את המטבח עם הנגרייה או החברה שמחיריה, שירותה והניסיון שלה נראים לכם הטובים ביותר.
   
להתחדש מבלי להתרגש

המטבח, כמו חדר האמבטיה, הוא אזור מרכזי ביותר בבית. בשונה מחדרים אחרים, הוא חשוף לכל, ולכן המראה שלו חשוב מאין כמוהו. לרוב הוא משולב עם הסלון ללא הפרדה של קירות, ולכן חשוב להקפיד שהעיצוב שלו יתאים לשאר הבית. אם שיפצתם את הסלון תוכלו לעשות שיפוץ רהיטיםגם במטבח ולהתאים אותו לעיצוב החדשני שבחרתם.

בנגריות מטבחים תוכלו לקבל הצעות מחיר לדלתות חדשות בלבד, לדוגמא, ואם החלק הפנימי של המטבח שלכם עוד במצב טוב, תוכלו רק להחליף את המראה החיצוני ולהתחדש במטבח חדש לגמרי... חוץ מכם, אף אחד לא יידע שמאחורי הדלתות היפות מסתתר מטבח שנבנה לפני למעלה מעשור. ולמי אכפת בעצם?

בניית המטבח או שיפוצו אלו דברים שעולים לא מעט כסף, אך מבטיחים תוצאות מרשימות שיישארו אתכם לאורך זמן. אם אתם רוצים להיות בטוחים שהמטבחים אכן יישארו אתכם לזמן רב, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם ויחזרו אליכם בהקדם למציאת נגריית המטבחים הטובה עבורכם. תזמינו אותנו לעוגה במטבח החדש?